Аркан Двійка пентаклів: Значення та опис

Двійка пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Двійка пентаклів, Суєта
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Хаотичність, емоції, спритність, байдужість, поїздка
Перевернуте положення:Провал планів, негнучкість, занепад духу, занепокоєння

Двійка пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

Людину, що ворожить, чекають хороші зміни. Він житиме в гармонії з собою, покращить свій матеріальний добробут, отримає різноманітність та корисний взаємообмін. Звістка або якась новина, яку він отримає найближчим часом, не дасть йому спокою, схвилює і схвилює його в позитивному плані. Це свідчить про його помітну динаміку вперед.

Є й негативний бік карти, коли людина вистачає за кілька справ одночасно, адже це загрожує неприємними наслідками, як мінімум недороблені справи. У нього буде приємний клопіт перед зустріччю бажаних гостей, реалізується нова справа, отримає гарну звістку у вигляді листа або телефонного дзвінка.

Навіть незважаючи на невпевненість у собі та своїх силах, деякі занепокоєння, він все ж таки знайде найвірніше рішення чи позицію в тій чи іншій проблемі. Йому навіть можна розраховувати на великі зміни у своєму житті, і вони будуть позитивними.

Перевернуте становище

Перевернута карта характерна протиріччями, які наростають наче снігова куля. Якщо людина і рухатиметься до своєї мети, то це буде один крок уперед, і два назад. І хвилювання, звісно, ​​на відміну прямого становища карти, має інший сенс.

Тут вже не йдеться про приємне хвилювання, людина висловлює своє невдоволення з приводу подій, що відбуваються, і бажає все повернути назад, як воно було раніше. Незважаючи на те, що він досягає якогось компромісу, пристосовується до ситуації, ось тільки задоволення та гармонії не отримує, про це просто не може бути й мови.

Якщо на душі у людини, яка ворожить, неспокійно, їй доведеться через обставини, проявляти в собі позитивні якості, хоча б придуманою і натягнутою посмішкою. Йому це даватиметься зовсім непросто. Такий збіг обставин у перевернутому вигляді цієї карти. Крім того, він зіткнеться з бюрократією і буде змушений роздати борги.

Двійка пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У шлюбі двох людей помітне пожвавлення у відносинах, які вже давно не мали новизни. Такі стосунки нагадуватимуть приємний, легкий флірт із відсутністю драматизму. Навіть у найскладніших ситуаціях вони будуть готові впоратися з багатьма проблемами без паніки, буде пом’якшення обставин.

У шлюбі може бути і частка розрахунку у відносинах. Але цей розрахунок не можна буде назвати образливим, можливо такі умови для виживання. Це може проглядатися і в різних характерах двох партнерів, коли одна людина терпить щось у своєму партнері, а інша – щось їй дозволяє.

У відносинах може бути дружба, комунікабельність, веселість з відчуттям спонтанності та певної діяльності.

Перевернуте становище

Ситуація у відносинах така, що людина, яка ворожить, відчуває стан занепокоєння після того, як партнер висунув свої умови. З’явилася потреба не лише домовлятися між собою, а й щось приносити в жертву, десь обстоювати свої права, а в чомусь поступатися. І навіть якщо вони будуть знаходити спільну мову, у відносинах відчуватиметься прохолода, і спогади про те, що золотий час уже позаду.

Будуть і перешкоди, через які людина не прийде вчасно на побачення, або забуде зателефонувати. Можуть статися зміни, де один із партнерів покохає іншу людину.

Двійка пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Очікується перспективніша зміна посади, а в бізнесі спостерігається стабілізація, реструктуризація, динаміка. Людині захочеться заробляти одразу на двох роботах, щоб мати два джерела доходу, і це вийде. Він, в принципі, задоволений своєю діяльністю, хоч і відчуватиме частку суєти та дискомфорту. Буде достатньо компетентним і кмітливим, щоб упоратися з великим обсягом завдань та вирішенням більшості проблем.

Необхідно обмірковувати всі свої дії самостійно в тиші та спокої. Не потрібно особливо довіряти діловим партнерам та колегам, вони можуть виявитися ненадійними, а їхні запевнення – нестабільними.

Двійка пентаклів нагороджує людину припливом сил та відчуттям свободи від зайвих тривог. Такий стан дуже добре допомагає йому виконувати свою роботу на «відмінно».

Перевернуте становище

Карта характеризується втомою та повною відсутністю мотивації. У людини, що ворожить, пропадає бажання рухатися до своєї мети, йти вперед, адже їй просто хочеться усамітнитися, щоб пережити свій важкий час.

Карта каже, що не слід намічати ділові переговори. Якщо нехтувати порадою карти, то того, хто ворожить, очікують негативні наслідки або навіть банкрутство.

Двійка пентаклів: Значення картки дня

Сьогодні не потрібно надто серйозно ставитись до своєї трудової діяльності. Цілком буде досить трохи грайливості, гнучкості та легковажності. Не варто відмовлятися від можливості спробувати щось нове, щоб перевірити свої здібності. І навіть якщо щось не вийде одразу, завжди можна повторити спробу.

У цей день людина добре пристосовуватиметься до отриманих завдань. Можуть відбутися деякі зміни у бізнесі, пов’язані з незначним прибутком. Аркан несе звільнення від похмурості, і треба правильно розпорядитися цим днем.

Двійка пентаклів: Порада картки

Людина, яка ворожить, повинна замислитися: чи може вона бути гнучкою, розсудливою і об’єктивною у складних ситуаціях. Необхідно навчитися пристосовуватися до протиріч, з якими він стикатиметься не так рідко. І зовсім скоро знадобиться хитрість, винахідливість, ділові якості та навички, щоб виглядати гідно, а справи завжди перебували на належному рівні.

Карта нагороджує такими якостями як: бадьорість духу, енергія, приплив сил, динамічна рівновага. Навіть загострення хронічних захворювань не завадять йому жити якісно та повноцінно.

Двійка пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
фінансовий хаос
Туз жезлів
між двома вогнями; метання
Чарівник
маніпулювати грошима
Король жезлів
невпевненість
Жриця
обмін інформацією, знаннями; таємні борги
Королева жезлів
нездатність врівноважити особисте життя та кар’єру
Імператриця
прибуток із кількох джерел
Лицар жезлів
з вогню та в полум’я; мінливий настрій
Імператор
фінансова нестабільність у сім’ї, у справі
Паж жезлів
відсутність системи у вивченні
Жрець
відсутність єдності
Двійка жезлів
використовувати всі наявні можливості
Закохані
зміна партнера
Трійка жезлів
нестабільна співпраця
Колісниця
струс
Четвірка жезлів
ненадійний фундамент
Сила
неміцна воля
П’ятірка жезлів
неможливість виробити стратегію; зміна настроїв
Путівник
зміна настрою
Шістка жезлів
змінний успіх; зміна пріоритетів
Фортуна
гра в рулетку з долею
Сімка жезлів
хибне становище
Правосуддя
заборгованість
Вісімка жезлів
посилення нестабільності
Повішений
фінансовий глухий кут
Дев’ятка жезлів
спроба пробити опір усіма доступними способами
Смерть
зміна способу життя
Десятка жезлів
марні потуги; непосильний обов’язок
Помірність
необхідність економити кошти
Диявол
потурання примхам
Вежа
банкрутство
Зіркана
дія звести кінці з кінцями
Місяць
фінансові втрати
Сонце
веселощі, радість, прибуток
Суд
отримати за заслугами
Світ
розширення сфери співробітництва; міжнародні зв’язки
Езотерика
Додати коментар