Аркан Двійка мечів: Значення та опис

Двійка мечів: що означає аркан
Назва аркана:Двійка мечів, Безвихідь
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Стримування емоцій, дружба, кохання, стійкість
Перевернуте положення:Вероломство, наклеп, двуличие, вихід із глухого кута

Двійка мечів: Загальне значення

Прямий стан

Двійка мечів – це знак того, що людина через якісь причини закрилася від оточуючих. Він хоче, щоб його ніхто не чіпав, у його проблеми ніхто не втручався. Навколишні в цей період дратують.

Людина, яка ворожить, шукає допомоги від інших, але і в той же час, ні від кого її приймати не хоче. Карта говорить про такі риси характеру, як: емоційність, багата уява, сором’язливість, стриманість, доброта.

Таким людям потрібна емоційна підтримка, оскільки вони дуже чутливі та гостро реагують на кожне слово. Зазвичай карта символізує людей, народжених під заступництвом Місяця.

Перевернуте становище

Карта в перевернутому положенні несе в собі загрозу. Це може бути обман, невдала покупка, аварія. Слід зважувати свої слова, а за вчинками стежити, щоб уникнути неприємних подій. Зараз треба налаштуватися на швидкий результат та зміни.

Людині необхідно дослухатися до внутрішнього голосу. Його нерішучість часто шкодить йому у житті, тому події розвиваються не так, як хотілося б. Тривоги та сумніви – ось причина всіх бід.

Є ризик того, що доведеться зіткнутися з підступністю та зрадою. Хтось із друзів може обдурити. Почуття спокою хитке. Треба перестати обговорювати інших людей та плести інтриги.

Двійка мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У коханні та стосунках двійка мечів говорить про наступне: примирення з партнером відбудеться дуже скоро, адже сильні почуття ще не охолонули і ці партнери мають бути разом.

У їхніх стосунках настає щасливий період: вони можуть вирушити у спільну подорож, почати жити разом у новому будинку, замислитись про народження дитини. Те, що ще вчора здавалося неможливим, сьогодні здається цілком здійсненним. Партнер (або партнерка) покаже свої найкращі якості. Союз обіцяє стати міцним та надійним.

Перевернуте становище

Аркан говорить про те, що людина, яка ворожить, зараз перебуває в повному спокої. Йому здається, що його любовним відносинам нічого не загрожує, але це затишшя таїть у собі небезпеку.

Незабаром може статися скандал, який може бути пов’язаний зі зрадою партнера або його негативними вчинками. Людина, яка ворожить, тривалий час не помічала очевидних речей, а той, хто знаходиться поруч з нею, живе «подвійним» життям.

Двійка мечів: Значення в ситуації та питанні

Прямий стан

У діловій сфері карта говорить про те, що якийсь період діяльності закінчено. Обстановка у колективі доброзичлива. Переговори та угоди принесуть моральне задоволення.

Карта каже, що людина, що ворожить, вміло може вирішувати конфліктні ситуації, використовуючи свої аналітичні здібності та чарівність. Щоб отримати таку суму грошей, яку людина хоче, вона має розглянути додаткові види заробітку. Найближчим часом з’являться всі можливості для цього. Почнеться період активних дій. Можна сміливо застосовувати свої творчі здібності. Можливо, хтось запропонує додаткову роботу. Досягнути успіхів у кар’єрі допоможуть: чесність, працьовитість, витримка, висока мотивація. Навіть є шанс, що незабаром можна буде обійняти керівну посаду.

Слід зайнятися своїм здоров’ям і провести повне медичне обстеження. Якщо нічого не болить, це ще не означає, що людина цілком здорова.

Перевернуте становище

Перевернутий аркан говорить про те, що людина, яка ворожить, неправильно оцінює колег і знайомих, і всьому цьому вина – його довірливість. Люди, які його оточують, будують підступи та не бажають йому добра. Найближчим часом на нього чекає отримання інформації, яка його «виб’є з колії», розплющивши очі на те, що відбувається.

Можливий стрес і переповнення емоціями. Розчарування в людях, образа, гнів, біль – не найкращі почуття. Завдяки цьому випробуванню, ворожить зможе тверезо дивитися на навколишню дійсність.

У суді справу буде програно (якщо про це питалося). Зволікання з документацією, людський фактор та інші причини позитивної відповіді для людини, яка ворожить, не несуть.

У здоров’я потрібно звернути увагу на стан нирок та сечостатевої системи, і найкраще з цим не затягувати. Чим раніше пройде обстеження, тим швидше вдасться вилікуватися.

Двійка мечів: Значення картки дня

Сумніви та тривоги будуть долати людину сьогодні. Здається, що інтуїція мовчить. Якщо у цей день треба буде приймати дуже важливе рішення, то краще цього не робити. Настане завтра – тоді й видно буде. Просто день для цього – не зовсім підходящий.

Двійка мечів: Порада картки

Є ризик залучення до конфліктних ситуацій. Виявивши мудрість, і не вступаючи в суперечки, можна зберегти спокій та гарне ставлення до колег і друзів. Треба все-таки постаратися і зберігати самовладання протягом дня, хоч би що трапилося.

Своєю поведінкою треба продемонструвати готовність до мирного діалогу. Карта радить взяти емоції під контроль.

Двійка мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
відгородитися від дитини
Туз жезлів
стримувати внутрішній вогонь
Чарівник
сумніви у своїй майстерності
Король жезлів
відгородитися від людини, яка має на вас вплив
Жриця
віддати перевагу нічого не знати
Королева жезлів
внутрішній конфлікт з людиною, яка вам дорога
Імператриця
вичікувати, що буде далі.
Лицар жезлів
розлад, розрив, розставання
Імператор
ухилятися від прийнятих він зобов’язань
Паж жезлів
погана звістка
Жрець
муки совісті
Двійка жезлів
нічого не бачу, нічого не чую, сама собі не зізнаюся
Закохані
невизначеність у відносинах
Трійка жезлів
не помічати нової реальності
Колісниця
найсильніші коливання; відсутність ґрунту для прийняття рішення
Четвірка жезлів
закритість, відокремленість
Сила
коливання внутрішнього характеру
П’ятірка жезлів
ігнорувати думки інших
Путівник
сумніватися у собі
Шістка жезлів
страх, невпевненість, невірний шлях
Фортуна
не помічати успіх
Сімка жезлів
небажання чинити опір
Правосуддя
відгороджуватися від розумних аргументів
Вісімка жезлів
втрачені можливості; внутрішній опір
Повішений
зайняти вичікувальну позицію
Дев’ятка жезлів
посилення сумнівів
Смерть
відгородитися від змін
Десятка жезлів
безвихідна ситуація
Помірність
згладити гострі кути; пошук компромісу
Диявол
заплющити очі на недоліки
Вежа
миритися із втратами
Зірка
перешкоджати процесу оновлення
Місяць
заплющувати очі на обман і зраду; займатися потуранням
Сонце
не бачити істини
Суд
ігнорувати можливості
Світ
відмова від ухвалення рішення
Езотерика
Додати коментар