Аркан Дев’ятка мечів: Значення та опис

Дев'ятка мечів: що означає аркан
Назва аркана:Дев’ятка мечів, Кошмари
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Страждання, сумніви, сором, вина, подія
Перевернуте положення:Надія, втіха, ізоляція, сором’язливість

Дев’ятка мечів: Загальне значення

Прямий стан

Аркан характеризується тривогами, напастями, панікою та почуттям провини. Причиною всіх проблем, що відбуваються в житті людини, є насамперед її безсилля перед невдачами. Але його також не можна дорікати, що його страхи і переживання безпідставні. Але серед серйозніших проблем також можуть виникнути і незначні труднощі, на які дійсно не варто звертати уваги.

Трапляються неприємності, але не треба забувати про те, що деякі з них уже в минулому. Людину мучитимуть погані передчуття, які твердо осіли у її підсвідомості.

Крім цього, людина відчуватиме сорому за свої вчинки та діяння. Звичайно ж, у буквальному розумінні, карта не несе загрози, але в психологічному плані людині буде дуже важко. Він відчуватиме страх і тривогу, сум і тугу. У його житті можуть з’явитися вороги, хоча через свої вчинки він і сам є ворогом. Він боїться своїх проблем і ховає голову в пісок.

Перевернуте становище

Перевернута карта говорить про те, що немає приводу для занепокоєнь, будуть зміни на краще. Людина з’являється можливість – знову навчитися мріяти.

Цілком позитивною цю карту не назвеш, всі проблеми, які є на даному етапі, вимагають логічного завершення. Тому говорити про повну безхмарність, звичайно ж, не доводиться. Людина буде виконувати важку роботу, не виключені: втрата, наклеп, обмеження в чомусь.

Перевернута Дев’ятка мечів може свідчити про кошмарні сни, у людини зіпсований настрій, він частіше перебуває у смутку. Пригнічений і сумний настрій може бути пов’язаний і з тим, що з людиною немає поруч близьких, підтримки яких вона дуже потребує.

Дев’ятка мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У відносинах проявляється безсердечність та жорстокість. На емоційному тлі можливі такі нелюдські дії. Є ризик – втратити кохану людину. Спостерігаються крайнощі у почуттях, коли від кохання до ненависті один крок, і навпаки – від ненависті до кохання.

Людині, якій випав Аркан, дуже часто живе в тривогах, переживає за своє майбутнє, а деякі моменти, пов’язані з поведінкою коханої людини, взагалі призводять її в шоковий стан.

Карта навіть може свідчити про помсту. Якщо один партнер не прощає іншого, він може приховати образу, і навіть зашкодити йому.

Перевернуте становище

Перевернений Аркан свідчить про те, що проблеми у відносинах двох людей є. Душевний стан у людини, якій гадають, неспокійний, але не за горами той час, коли все знову буде добре.

Не виключено, що людина переживає стрес, сварки і наклеп, але настає той час, коли він просто всього цього позбудеться. Можливо, завдяки цій карті, людина зробить правильні висновки про те, що трапилося у своєму житті, і більше ніколи не повторить своїх помилок.

У своїх словах і вчинках людина керуватиметься добротою, яка переможе. Все погане залишиться в минулому, як старий спогад, а потім зовсім перестане турбувати.

Завдяки своїм стражданням людина очиститься, все усвідомлює, визнає свою провину. Не виключені й нові надії та віра у краще.

Дев’ятка мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Людина з дев’яткою мечів часто відчуває дискомфорт, який може виникнути в багатьох ситуаціях. І насамперед це стосується його роботи в колективі. При будь-якій труднощі, він впадатиме в паніку.

Така карта випадає тій людині, яка не впевнена в собі або просто не любить своєї роботи. У жодному разі карта не говорить про безперспективність у справах, просто в деяких моментах від людини відвернеться успіх. У більшості випадків, він сам буде в цьому винен, тому що поводиться скуто, часто сумнівається в тому, що займається своєю справою, і навіть не намагається виявляти свої таланти, які у нього, зрозуміло, є.

Йдеться про некомунікабельну і песимістичну людину, нечисту на руку, вона не готова справлятися в екстремальних ситуаціях.

Перевернуте становище

Карта говорить про гнів, який людина відчуває на колег по роботі. І це агресивні емоції пов’язані з його трудової діяльністю чи індивідуальним бізнесом.

Можливо, у житті з’явився недоброзичливець, який всіляко заважатиме його справам. Важливо не розгубитися в такій ситуації, а краще залучити до своїх справ впливових людей, які багато в чому допоможуть.

Необхідно обов’язково прислухатися до порад авторитетних особистостей, навіть якщо людині на перший погляд здається, що вона цілком може впоратися і самостійно. Чекайте на зміни та нові враження, вони обов’язково відбудуться.

Дев’ятка мечів: Значення картки дня

Сьогодні карта характеризує події як кошмарний сон. Але так вони представлені перед людиною, яку мучать докори совісті. Насправді нічого негативного цей день не несе. Навіть якщо людина матиме труднощі, то це все тимчасові обставини.

Потрібно просто зібратися з духом і прийняти ситуацію як є. Якщо людина почувається в будь-якій ситуації винною, то їй потрібно покаятися в скоєному.

Під впливом цього Аркана людина стає надто чутливою, і легко може піддатися стресові, впасти в депресію.

Дев’ятка мечів: Порада картки

Людині під впливом цього аркана властиво бути недовірливим і схильним бачити події у похмурому світлі, чим вони є насправді. Потрібно викорінювати в собі цю погану межу характеру, вона приносить лише шкоду. Але це не означає, що не потрібно довіряти своїй інтуїції та здоровому глузду.

Внутрішній голос може підказати правильні шляхи вирішення завдань, чи варто прислухатися. Тільки приймайте позитивний бік. Уникайте своїх страхів і сумнівів, не потрібно зациклюватися на своїх проблемах.

Не варто дозволяти собі залишатись одному, важливо ділитися своїми почуттями, відчуттями, думками, переживаннями. А все для того, щоб тягар проблем – не задавив.

Дев’ятка мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
турбуватися через дитину
Туз жезлів
“пройшло кохання зав’яли помідори”; біль, порожнеча; ніщо не гріє душу
Чарівник
марні починання
Король жезлів
переживання, пов’язані з чоловіком
Жриця
кошмари та передчуття біди, що йдуть з підсвідомості
Королева жезлів
переживання, пов’язані з жінкою
Імператриця
загроза викидня
Лицар жезлів
тривога, пов’язана з власною недосвідченістю та невірними кроками
Імператор
жорстокість у сім’ї, на роботі
Паж жезлів
переживання, пов’язані з дитиною
Жрець
страх, сором
Двійка жезлів
роз’їзд; безсонні ночі з приводу того, як жити далі
Закохані
безсонні ночі та переживання з приводу відносин; сварки
Трійка жезлів
біль і проблеми, що наростають як снігова куля
Колісниця
безперервні муки, кошмари; з’ясування відносин
Четвірка жезлів
невдача у будинку; сумне застілля
Сила
безсилля; впасти духом
П’ятірка жезлів
невдача та ворожнеча
Путівник
почуття самотності
Шістка жезлів
поразка
Фортуна
нестійкий та тривожний час
Сімка жезлів
приниження; звільнення
Правосуддя
почуття провини
Вісімка жезлів
страх, що скував волю і паралізує розум
Повішений
паралізуючий біль
Дев’ятка жезлів
крайнє занепокоєння та погане передчуття
Смерть
кошмар, що неминуче насувається; оплакувати смерть
Десятка жезлів
безвихідь, втрата, зламаний дух
Помірність
біль стає не таким гострим
Диявол
кошмарні переживання, причиною яких є згубна пристрасть
Вежа
переживати з приводу розлучення, розставання чи серйозної хвороби
Зірка
сподіватися на те, що біль колись вщухне
Місяць
переживати через зраду та невпевненість у майбутньому
Сонце
добро переможе
Суд
переживати про те, що вам доведеться розплачуватися за свої гріхи
Світ
пережити біль та завершити процес одужання
Езотерика
Додати коментар