Аркан Десятка мечів: Значення та опис

Десятка мечів: що означає аркан
Назва аркана:Десятка мечів, Неминучий кінець
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Розпач, втрата, стрес, лихо, грабіж
Перевернуте положення:Могутність, прибуток, успіх, авторитет

Десятка мечів: Загальне значення

Прямий стан

З десяткою мечів йдеться про безконтрольне завершення будь-яких справ. Це можуть бути несподівані та деструктивні ситуації із крахом, розпадом, розвалом. І це не просто труднощі в житті людини, це повний глухий кут і безнадійність.

Невипадково цю карту Таро називають найстрашнішою. Якщо інші Аркани мають на увазі тимчасові невдачі, які з часом можна пережити, подолати, подолати, то з Десяткою мечів все безрезультатно.

Очікується повний провал як у відносинах, так і в бізнесі. Людина, що ворожить, пройде через біль і спустошення. Успіх відвернеться від нього, а невдачі посиляться ще сильніше. Якщо людині доведеться з кимось або з чимось розлучитися, вона зазнає трагічного болю втрати.

Позитивний момент принесе ця карта в тому випадку, якщо свідчить про завершення важкого періоду, а поки що вона пов’язана з горем, сльозами, болем, стражданнями, розпачом та смутком.

Перевернуте становище

Перевернутий аркан говорить про складний проблемний період, завершення якого зумовлене чорною смугою. Така карта не несе людині успіху і благополуччя, скоріше навпаки успіх відсутня в його житті. І навіть якщо карта не має тупикового значення, вона також не тішить позитивними результатами. А якщо вони й трапляються, то надто дорогою ціною.

Щоб досягти бажаного результату, доведеться пожертвувати чимось дуже цінним. Не дивно, якщо людині знадобиться час на реабілітацію, щоб повернути себе до нормального ритму життя.

У перевернутому положенні карта принесе прикрощі та розчарування, а тішить лише одне, що вони останні. Отже, варто чекати у житті світлу смугу. Щоправда, ні про які позитивні результати немає й мови, перепони та обмеження, не передбачається руху вперед.

Десятку мечів називають арканом, що обнадійє, і часто асоціюють з радістю після боротьби з важким захворюванням. Це той момент, коли людина сповнена сил, і готова на багато після одужання. Тут головне не переоцінити свої сили, може статися рецидив, і тоді є ризик, що стан погіршиться.

Десятка мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У відносинах спостерігається розрив союзу, в якому присутні страждання, безвихідь, горе, розчарування та душевний біль. Скоріш за все, нічого виправити не можна. А отже, треба змиритися, і прийняти нові правила та обставини. Просто повірте, що стосунки припинилися, вони вже у минулому. Все закінчилося, ви досягли переломного моменту.

Може статися так, що новина про розрив стосунків прийде несподівано, навіть без пояснення причини. Людина під впливом аркана стає володарем холодного серця. Після розлучення з коханою людиною, вона вже не готова до нових відносин, розчарувався в коханні.

Перевернуте становище

Карта в перевернутому вигляді має негативне значення, але переконує людину, що не можна цю карту розглядати як чорну смугу в житті. Вона несе спокій, успіх та початок оновлення. Щоправда, все це станеться і не відразу, а після важкого життєвого періоду.

Десятка мечів говорить про тимчасовий збіг обставин, миттєвий стан справ, які не особливо позитивні. Наприклад, перемир’я після тривалого конфлікту. Можливо, у когось з’явиться в житті надійна людина, яка стане справжнім захисником та опорою, оберігатиме від недоброзичливців чи поганих ситуацій.

Десятка мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Під впливом карти людина поводитиметься безвідповідально. Він буде жертвою стресу, його стан можна порівняти із «вичавленим лимоном». На роботі він відмовлятиметься виконувати свої прямі зобов’язання, і такі його дії спричинять провал ділових починань.

Може статися звільнення, яке виявиться цілком непередбаченою обставиною. Людина втратить не лише престижну посаду, а й усі свої проекти, які так і не здійснилися. Крім робочих справ, на нього може очікувати хворобливий розрив відносин.

Перевернуте становище

Карта розкладає ситуацію в такий спосіб, що картина нагадує програний бій. Однак цей бій ще не можна назвати вирішальним. Карта характеризується тим, що у ситуації відсутні результати певний момент.

Можуть статися якісь скрутні ситуації, але незабаром усе зміниться. Наприклад, людина матиме труднощі на роботі або в повсякденному житті, які вона подолає, і більше того, знайде своє покликання. Він знайде для себе ту діяльність, яка дійсно йому підходить.

Можливо, з’явиться впливовий заступник, буде багато перспективних справ. Нехай вони трапляться і не одразу, але можна й зачекати.

Десятка мечів: Значення картки дня

Сьогодні можна підбити підсумки. І навіть якщо йдеться про щось чи когось близьке і дороге, потрібно бути готовим попрощатися. Відбудеться завершення неприємностей і прикростей, яким людина щиро радітиме. І головне, нічого не зруйнувати, бо доведеться про це потім довго шкодувати.

Відкрийте себе новим справам та звершенням, переживіть страшну втрату так, щоб не зламатися духом. Якщо людина буде налаштована позитивно, то карта дня подарує їй лише позитивне значення.

Жодних небезпек і труднощів не намічається, але тільки в тому випадку, якщо людина позбавить себе негативу, небажаного спілкування.

Десятка мечів: Порада картки

Найголовніше, що треба розрізняти людині з картою десятка мечів – уявні та справжні цінності. Нерідко людина чіпляється за те, що для неї зовсім не важливо. Не треба бути сентиментальним і весь час озиратися назад. Спалювати за собою мости – це буває корисно і приємно.

Якщо людині здасться якась ситуація непоправною, то настане такий момент, коли всі проблеми здадуться не такими складними, як здавалися на перший погляд. Обов’язково будуть сили і прагнення подолання труднощів, людина зможе жити у гармонії із собою.

Десятка мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
нещасний випадок з необережності; непередбачуваний фінал.
Туз жезлів
крах планів
Чарівник
кінець кар’єри
Король жезлів
небезпека, що походить від чоловіка
Жриця
жертва шантажу
Королева жезлів
небезпека, що походить від жінки
Імператриця
кесарів розтин; знищення цінного
Лицар жезлів
відсутність сил та драйву
Імператор
розлучення; звільнення
Паж жезлів
погана звістка
Жрець
спустошення
Двійка жезлів
розставання; планова операція; умисне вбивство; передбачуване завершення
Закохані
нещасний випадок
Трійка жезлів
невдале співробітництво; втрачені можливості
Колісниця
трагедія
Четвірка жезлів
руйнування у будинку; розлучення
Сила
втрата сил та енергії; нанесення тяжких тілесних ушкоджень у стані афекту
П’ятірка жезлів
програш; переоцінка своїх сил
Путівник
переродитися
Шістка жезлів
похмурі новини
Фортуна
покарання; справедлива відплата
Сімка жезлів
незавидне становище; провал; бити лежачого
Правосуддя
покарання; справедлива відплата
Вісімка жезлів
згортання проекту; завершення відносин
Повішений
отримання за заслугами
Дев’ятка жезлів
очікування найгіршого
Смерть
кінець колишнього життя
Десятка жезлів
повний провал
Помірність
труднощі сходять нанівець
Диявол
втратити себе; бути розчавленим вадами; садизм.
Вежа
хвороба; розлучення
Зірка
надія на лікування після поразки
Місяць
хвороба; криза, що триває; кома
Сонце
вихід із кризи
Суд
закрити кармічний цикл; здатися на милість долі
Світ
нове народження; здобуття себе
Езотерика
Додати коментар