Не можна одружуватися у високосний рік. Напевно, чули інформацію? До високосного року у людей негативне ставлення.
За статистикою в такий період відбувається багато смертей і інших нещасть. Є підстави? Або «не можна одружуватися у високосний рік» — казочки віденського лісу. Зберемо повну інформацію, і дамо розгорнуту відповідь, а не можна одружуватися у високосний рік або ризикнути, вирішите самостійно.
Настав момент, якого довго чекали. Біле плаття, красиві запрошення і він — чоловік чи жінка мрії. Ви скоро станете чоловіком і дружиною, але потрібно визначитися з датою. Яку вибрати, чи цікавіше, який рік? Не можна одружуватися у високосний рік — народ говорить. Це вигадки або здорове попередження? Не хочеться слухати рідних, друзів. Ви мрієте зв’язати себе узами шлюбу, і забуваєте про підступну «не можна одружуватися у високосний рік». З’ясовуємо!
Не можна одружуватися у високосний рік: причини
Різниця між одним і «скривдженим» високосним роком складається в 1 день. Заглянемо в минуле, а особливо, в працях математиків. Здивуєтеся, але різниці немає! Тобто, «непотрібний день» створений людськими руками. Це винахід, як Новий рік — 31 грудня або на День Країни — 12 червня. А кажуть, не можна одружуватися у високосний рік! Нюанс у вигляді «небезпечного» року допомагає людству розбиратися в датах. Містики немає, залишаються математичні обчислення чистої води. Здивовані? Що скажете з приводу, що не можна одружуватися у високосний рік? Період, приписаний сонячного обігу, триває довше, ніж визнані триста шістдесят п’ять днів. Виходить, в кінці періоду залишається «зайвий» день. Якщо їх плюсувати за 4 роки, то вийдуть цілу добу. І це час потрапляє на 29 лютого. Як бачите, містична і страхітлива дата — підступи людського фактора. Не можна одружуватися у високосний рік, перетворюватися в пора!
Розповімо про містику
Раз стаття пишеться, то чому б не згадати звідки пішло «високосне прокляття». На Русі, наприклад, цей рік, навпаки, вважався роком одруження, наречених. Пари намагалися укласти союз, і він нарікався щасливим. Вибирати партнера могла дівчина. Вона сваталась, і нічого в цьому не було поганого. Що примітно, наречений не міг відмовитися, навіть якщо явної симпатії до пані не відчував. Підсумок «весіль» був невтішним. Одні залишалися у партнерстві, нічого не відчуваючи до людини, а інші просто розбігалися. Немає щастя там, де відсутня любовна складова. Не будемо приводити в приклад відому приказку. Ось і дивіться. До женихів не сватаються, а значить, ось звідки легенда. Не можна одружуватися у високосний рік, а причина — раніше шлюби виявлялися «провальними».
Сучасний погляд
Немає статистики і даних, що в «незвичайному» році пари реєструють союз, і швидше за все розлучаються. Даних просто немає, тому нерозумно ставити жирну крапку, забирати заяву, якщо хочете розписатися 29 лютого. Якщо таке і було, це швидше всього, збіг, причому добре «притягнута за вуха». Ви чули, що існують року вдівства. Вони йдуть за високосними. Людям взагалі не переступати поріг рагсу? Якщо виконати просте математичне дію, то виходить, вступити в союз можна 1 раз в 4 роки. Серйозна заявочка.
«Ліквідуємо» прикмету
Забобонні, а переносити реєстраційну частину немає бажання? Наведемо кілька порад. «Не можна одружуватися у високосний рік» — стане неактуальною інформацією.
Вибирайте сукні для церемонії, щоб таке ж було життя з чоловіком.
Колечко, одягнене на рукавичку — моветон.
У весільні туфельки опустіть по монеті.
Нікому не давайте міряти сукню.
Збережіть скатертину, яка була на весільному столі, стеліть її кожну річницю.
Сипте зерно, солодощі, квіти. Ви даруєте подружжю щастя, багатство.
До Весілля відкладіть всі розважальні заходи, що відбуваються там, де живе наречена.
Прикраси до сукні краще підібрати старовинні, вінтажні. Це допоможе зміцнити почуття.
Цікаво, є змова, який необхідно прочитати у такий рік, «рок» обійде стороною. Вимовте пропозицію, коли будете переступати поріг церкви. Текст знайдете в додатковому джерелі, в розділі «змови». Ще люди радять покликати на весілля забезпеченого родича. Це не тільки гарний подарунок, але й гарантія того, що човен кохання не розіб’ється про життєві будні.
Не можна одружуватися у високосний рік. Ризикнемо?
Вирок нагадує приказку, що стосується травня, коли краще не реєструвати узи — намаєтесь. І церква спростовує ці постулати. Ми ковалі щастя! Рушьте стереотипи і нехай Ваше одруження, навпаки, стане міцним, щасливим, з позначкою «назавжди». Забудьте, не можна одружуватися у високосний рік!
На закінчення, бажаємо знайти щастя з коханою людиною, а часові рамки залишаться прерогативою «старовірів».