Аркан Четвірка пентаклів: Значення та опис

Четвірка пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Четвірка пентаклів, Міцна хватка
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Жадібність, скупість, подарунок, спадщина
Перевернуте положення:Робість, підозри, егоїзм, сварки

Четвірка пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

Четвірка пентаклів є символом кордонів – правильного, корисного, допустимого, можливого. Ця карта в прямому положенні вказує на такі властивості характеру, як чесність, практичність, ділова хватка, вміння тримати слово, відданість закону та встановленим нормам поведінки.

Аркан рекомендує завжди ретельно обмірковувати свої дії та складати покроковий план, перш ніж братися за реалізацію якогось задуму. Такий підхід до справ віщує успіх.

В окремих випадках, карта натякає на одержання такого, що ворожить якогось цінного (не обов’язково в грошовому сенсі) підношення або подарунка. Також ця карта може вказувати на людину, якій властива здорова обачність у фінансових питаннях.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні карта часто розглядається як характеристика ставлення людини до питань матеріального добробуту. Ця карта вказує на те, що корінь фінансових проблем ворожого криється в невмінні утримуватися від крайнощів – він або скуповець, або мот і розтратник.

Аркан характеризує людину як неорганізовану, нездатну планувати свої дії і точно дотримуватися плану. Саме тому карта випадає людям невільним, надто залежним від суспільних умовностей, волі інших людей, а також надмірно завантаженим роботою та різними справами.

Перевернута карта може характеризувати консерватора у найгіршому значенні цього слова – принципового противника будь-яких змін, ворога прогресу. При цьому нерідко поява цієї карти обіцяє такому ретрограду чималі неприємності.

Четвірка пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Значення карти в прямому положенні при такому гаданні суперечливе. Найкращий варіант – вказівка ​​на перевірені, стабільні відносини, в яких партнери давно навчилися розуміти один одного, зберігають безумовну вірність і є один для одного підтримкою, опорою та надійним тилом.

Інший варіант, гірший – у відносинах присутня власницька складова. Це не обов’язково погано, але має насторожити. Власницькі почуття в коханні можуть породити як підвищену турботливість і увагу до благополуччя партнера, так і таке невгамовне ревнощі, що Отелло ангелом терпіння здасться.

Четвірка Пентаклі може вказувати на занадто повільний розвиток відносин. Хтось із партнерів (можливо й обидва) надто довго роздумують над простим питанням: що ці стосунки для них означають, і що з ними робити далі.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні карта випадає тим, для кого шлюб – це штамп у паспорті. Карта говорить про те, що для людини найважливіше гроші, матеріально-побутовий аспект.

Подібне ставлення до життя неминуче призведе до конфліктів із родичами або партнером на ґрунті розпорядження доходами та їх кількості. Перевернута Четвірка Пентаклів ясно каже: відносинам загрожує серйозна небезпека бути «заїденим побутом».

Четвірка пентаклів: Значення в ситуації та питанні

Прямий стан

Для будь-якої ситуації дана карта – гарна ознака. Вона свідчить про те, що все йтиме, як задумано, і мету буде досягнуто запланованим шляхом та у встановлені терміни. Можливі невеликі накладки будуть легко усунуті, оскільки положення повністю контролюється ворожитим.

Якщо йшлося про роботу, карту можна трактувати як стабільне становище, тихий, але надійний успіх, матеріальне благополуччя. Міняти роботу вона не рекомендує – можна очікувати успіху на існуючій.

Разом з тим, карта вказує, що в даній ситуації людину цікавить лише прагматична, матеріальна сторона питання – навряд чи вона зробить щось справді значне.

Перевернуте становище

Значення карти в перевернутому положенні дуже різноманітне. Так, вона може свідчити про те, що ситуація розвиватиметься небажаним чином через зовнішнє втручання. Інший варіант – людина сама неправильно розставила пріоритети, вибираючи образ дій (прийняла другорядне за головне), і це загрожує крахом усіх його планів.

Карта може говорити про те, що людина витрачає на вирішення питання дуже багато сил, але робить це непродуктивно через відсутність чіткого плану та вміння організувати справи.

Четвірка пентаклів: Значення картки дня

Варто задуматися, чи правильно вибрано напрямок докладання зусиль. Нерідко буває, що карта вказує на те, що людина витрачає всі свої сили на дії, які лише шкодять його планам.

Отримавши таку картку дня, потрібно замислитися: чи правильно сплановано день, чи гідна мотивація передбачуваних дій. В іншому випадку можна отримати щось протилежне бажаному.

Четвірка пентаклів: Порада картки

Можна і треба обстоювати свою думку, захищати свої інтереси. Корисно також «ставити на місце» дурнів та хамів. Але не слід бути агресором.

Дуже корисно осмислювати та використовувати в подальших планах здобутий життєвий досвід, особливо якщо довелося пережити невдачу.

Четвірка пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
скупість, що веде до руйнування; погані звички; ухиляння від звичного
Туз жезлів
накопичувати гроші на щось привабливе
Чарівник
зібрати ресурси для відкриття власної справи
Король жезлів
підприємливість
Жриця
не дати інформації вийти на світ
Королева жезлів
користолюбство
Імператриця
контроль за витрачанням коштів, що приносить прибуток
Лицар жезлів
розмотувати стан
Імператор
накопичення коштів у сім’ї, бізнесі
Паж жезлів
інтелектуальний ступор
Жрець
виявити черствість
Двійка жезлів
відмовитися від перспектив
Закохані
власництво у відносинах
Трійка жезлів
гроші та зростання
Колісниця
«розбити скарбничку»
Четвірка жезлів
досягти наміченого шляхом фінансової дисципліни
Сила
накопичувати сили, енергію
П’ятірка жезлів
розбіжності на ґрунті корисливих інтересів; безладдя
Путівник
застій
Шістка жезлів
одноосібне фінансове управління
Фортуна
відсталість, що веде до нестабільності
Сімка жезлів
спроба перетягнути всю ковдру на себе
Правосуддя
не віддавати борг; зажулити гроші
Вісімка жезлів
спадщина
Повішений
даремні жертви заради накопичення
Дев’ятка жезлів
підозрювати в користі; сварка через спадщину
Смерть
накопичене піде прахом
Десятка жезлів
застій
Помірність
знаходження балансу в витратах та бажанні заощадити
Диявол
матеріальна залежність; користолюбство; патологічне накопичення
Вежа
банкрутство, руйнування; фінансова піраміда; безгосподарність; розтрата
Зірка
збирати заради здійснення своєї мрії
Місяць
безпека
Сонце
вкладення, що дають прибуток
Суд
інвестування в минулому приносять плоди
Світ
закласти фундамент; накопичити необхідну суму.
Езотерика
Додати коментар