Аркан Четвірка мечів: Значення та опис

Четвірка мечів: що означає аркан
Назва аркана:Четвірка мечів, Відпочинок
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Заспокоєння, застій, подорож, самоспоглядання
Перевернуте положення:Образа, лікування, проникливість, лікування

Четвірка мечів: Загальне значення

Прямий стан

Четвірка мечів вказує на те, що людина, що ворожить, відгородилася від оточуючих. Йому не хочеться нікого бачити, все валиться з рук, у справах застій. Головне не йти до тями, адже це може обернутися глибокими душевними розладами. Треба попросити допомоги у тих, хто поруч, і її буде надано. Стабілізувати душевний стан допоможе відвідування святих місць.

Можливо, людина, яка ворожить, на даний момент хвора. Найшвидше одужання чекає на нього найближчим часом, і тоді повернеться і оптимістичний настрій.

Ще одне трактування аркана говорить про те, що ворожий зробив непристойний вчинок, або навпаки, якась добра справа. Аркан найчастіше випадає трудоголікам. Вони працюють більше за інших, тому, буквально, валяться з ніг, і роблять помилки на роботі. Відпочинок – ось що, в першу чергу, потрібно зараз, що ворожить.

Перевернуте становище

Розвиток, прогрес, рух – ось що каже перевернута четвірка мечів. Не можна стверджувати, що карта несе абсолютно позитивне трактування, оскільки раптові зміни можуть вибити з колії будь-якої людини.

Можливо, зараз іде період відновлення після тривалої хвороби. У людини, яка ворожить, може з’явитися безсоння.

Не варто з великим ентузіазмом кидатися в роботу після тривалої перерви. Все треба робити поступово. Карта говорить про те, що той, хто ворожить, занадто скупий у своєму бажанні економити гроші.

Карта каже, що незабаром з’явиться особистість, яку люди намагаються уникати. Може, того, хто ворожить, чекає зустріч з тим, хто схильний до правопорушень.

Четвірка мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У відносинах між партнерами намітилася кризова ситуація. Це з недомовками, відсутністю довіри друг до друга, охолодженню почуттів. Проблеми цього союзу набагато глибші. Потрібна допомога психолога. Те, що дві людини не бажають з’ясовувати одне з одним стосунки, це не завжди добре.

Взаємні образи та претензії накопичуються, а мовчання лише посилює ситуацію. Кожен із партнерів живе своїм відокремленим життям. А чи можна таке співіснування назвати союзом двох людей, що люблять?

Четвірка Мечів підказує, що потрібно негайно щось робити: або поговорити один з одним, обговоривши подальше життя разом, або розлучатися. Тягнути далі нікуди, доведеться приймати рішення.

Перевернуте становище

Четвірка мечів у перевернутому положенні говорить про те, що найближчим часом відбудеться неприємна розмова з партнером. Ворожець вирішив зробити не дуже порядний вчинок щодо свого партнера. Можливо, він має інший (чи інша) коханий, а той, хто зараз поруч, йому не потрібен. Жити на 2 фронти – це не варіант. Рано чи пізно обман виявиться. Неприємності все одно будуть.

Якщо людина, що ворожить самотня, на неї чекає зустріч з людиною, яка здасться їй хорошим кандидатом у супутники життя. Поспішати не слід. Можливо, це – не та людина, яка потрібна.

Четвірка мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Якщо питання було поставлене про професійну діяльність, то у справах з’являться великі проблеми. Хороших перспектив поки що не передбачається.

Карта каже, що з реалізації задуманих планів може забракло часу. Людину, на яку робиться розклад, у колективі недолюблюють, і плетуть навколо неї багато пліток. Навіть ті колеги, які здаються друзями, у чомусь заздрять йому, і не щирі щодо нього. Ситуація може дійти до такого моменту, що, можливо, доведеться піти з роботи.

Перевернуте становище

Людина, що ворожить, може зустрітися з не зовсім порядними людьми. Це може бути розважальний заклад, де в стані алкогольного сп’яніння можна зробити вчинки, про які доведеться пошкодувати. Сумнівні знайомства рідко приносять користь. Коли людина починає аналізувати свою поведінку, дуже часто вона кається у скоєному. Щоб такого не сталося, картка попереджає, щоб ворожий контролював свої дії.

Плани та творчі задуми найближчим часом реалізовані не будуть, на це потрібно більш тривалий час. Карта говорить про те, що людина не може взяти себе в руки, дозволяє маніпулювати, не організована. Він витає у хмарах, і йому потрібно тверезо оцінити своє життя, щоб не давати себе використовувати та продумувати

Четвірка мечів: Значення картки дня

Сьогодні настав той день, коли треба ухвалювати рішення. Як би не хотілося відкласти цей момент, далі тягнути нікуди. Рішення може стосуватися однієї із сфер життя. Зробивши цей важливий крок, людині одразу стане легше.

Карта означає, що людина дуже сильно піддається чужому впливу. Треба вчитися жити своїм розумом, але при цьому мудро користуватися порадами оточуючих.

Четвірка мечів: Порада картки

Людині, яка ворожить, треба розібратися з самим собою, побути наодинці. Наодинці треба подумати про те, якими будуть подальші плани. Це необхідно для того, щоб необдумані вчинки не зашкодили і не завдали тяжких душевних травм.

Четвірка мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
відпустити ситуацію; бити байдики
Туз жезлів
одужання; підйом; пробудження
Чарівник
зібратися з силами перед виступом
Король жезлів
встати на ноги
Жриця
збирати інформацію; використовувати досвід
Королева жезлів
емоційна підтримка
Імператриця
підтягнути ресурси
Лицар жезлів
порушений спокій
Імператор
тимчасове перемир’я у сім’ї чи роботі
Паж жезлів
тендітний зародок чогось надихаючого; звістка; боязка згода
Жрець
молитва; сповідь; заспокоїти душу
Двійка жезлів
сумнів; виношування планів
Закохані
перепочинок у відносинах
Трійка жезлів
покращення стану; підйом після затишшя
Колісниця
зібратися з силами перед битвою
Четвірка жезлів
тихе щастя; мирний період
Сила
зробити собі послаблення
П’ятірка жезлів
труднощі, що насуваються; конфлікт; безладдя
Путівник
тимчасово побути одному
Шістка жезлів
вирішення ситуації; гарні новини; кінець відстрочкам
Фортуна
кінець бездіяльності; фаталізм
Сімка жезлів
нависла загроза
Правосуддя
перемир’я, щоб знайти прийнятне рішення
Вісімка жезлів
швидке одужання; винесення вироку
Повішений
зайнятися йогою; медитація
Дев’ятка жезлів
затягування процесу
Смерть
відсторонитися від течії життя, відхід від світу
Десятка жезлів
пригнічений стан; проблеми зі здоров’ям
Помірність
процес лікування після хвороби чи стресу
Диявол
уявний хворий; нездужання від залежності
Вежа
ізоляція; руйнівна бездіяльність
Зірка
сподіватися на свою зірку
Місяць
хвороба; приспати пильність; сон
Сонце
лікування; відпочинок на сонці
Суд
допомога; зцілення
Світ
відновлення; повне одужання
Езотерика
Додати коментар