Аркан 0 Блазень: Значення та опис

Блазень: що означає аркан
Назва аркана:Блазень, Дурень, Безумець
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Відкритість, допитливість, легковажність, невизначеність
Перевернуте положення:Імпульсивність, безвідповідальність, зрада, недосвідченість

Блазень: Загальне значення

Прямий стан

Блазень – це людина, яка починає новий рух і вступає на життєвий шлях, який йому поки невідомий. Це юна, цікава, відкрита, безшабашна людина, якій чуже почуття небезпеки та обережності.

Блазень кидається у вир життя, не знаючи про нього нічого, не думаючи про життєві проблеми та небезпеки, які його можуть підстерігати на шляху. Він шукає змін та постійно експериментує з реальністю.

Блазень енергійний, оптимістичний, відчуває силу та радість, адже його попереду чекає стільки цікавих та захоплюючих пригод. Можливо, його чекають несподіванки та незаплановані події, але це не лякає Блазня.

Карта в прямому положенні символізує необхідність ухвалення спонтанних рішень. Якщо вона витягується для характеристики певної людини, то, швидше за все, вона не хоче, щоб про неї знали дуже багато.

Перевернуте становище

Карта Блазень у перевернутому положенні свідчить про дурість, що межує з божевіллям, ексцентричність та необережність людини. У житті відбувається щось несподіване, і Блазень стикається з подіями, якими неможливо керувати.

Ця людина часто витрачає багато енергії і часу марно, а все тому, що їй далека здатність раціонально керувати своїми ресурсами. Замість того, щоб зробити над собою вольове зусилля і переламати хід ситуації на свою користь, він демонструє лінь, апатію та уникнення життя з реальними проблемами.

Перевернутий Блазень вказує на людину, яка починає відразу кілька справ але не доводить їх до кінця. Замість того, щоб вирішувати конкретні проблеми з оточуючими, він воліє змінювати обстановку і уникати тим самим дратівливих факторів.

Блазень: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Якщо Блазень випав у любовному розкладі у прямому становищі, він означає оновлення відносин. Можливо, один із партнерів хоче зробити крок назустріч. Блазень приймає сміливе рішення, і воно змінює життя закоханих назавжди.

Блазень ніколи не думає про відповідальність. Його взаємини з протилежною статтю легкі, романтичні та вільні. Ця людина вміє завойовувати увагу і прихильність оточуючих, оскільки має приголомшливе почуття гумору, оригінальність мислення та поведінки.

Іноді карта Блазень у прямому положенні говорить про народження дитини, як правило, внаслідок незапланованої вагітності.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні карта Блазень говорить про те, що партнер не хоче брати на себе відповідальність у стосунках. Він не прагне серйозного, стабільного і міцного союзу. Його мета – розваги на одну ніч та створення постійного свята у житті для себе та оточуючих.

Якщо йдеться про обох партнерів, то карта Блазень вказує на їхню інфантильність і небажання розвиватися у відносинах.

Перевернутий Блазень може свідчити про безладні любовні зв’язки і про хаос, невизначеність в особистому житті.

Блазень: Значення в ситуації та питанні

Прямий стан

Якщо в ситуації з’являється людина-Блазень і карта випадає в прямому становищі, то мова піде про мандрівника і про безтурботну людину, яка легко проживає своє життя, робить щодня нові відкриття, радіє кожній пережитій миті і зустрінутій на шляху перехожому.

Якщо карта Блазень випадає у прямому становищі у діловому розкладі, вона означатиме поява нових, ризикованих проектів. У роботі з’явиться момент гри та авантюри, і доведеться всі рішення приймати відразу, не замислюючись про наслідки.

Якщо ж йдеться про діяльність людини, то Блазень означатиме людину без певної професії. Зазвичай такі люди генерують ідеї та дозволяють їх втілювати оточуючим.

У фінансовому розкладі карта Блазень символізує невеликі та несподівані прибутки, при цьому гроші будуть освоєні так само швидко, як вони були зароблені.

Якщо вороже задають питання про здоров’я, то, можливо, для лікування найкраще підійдуть нетрадиційні, експериментальні методи.

Перевернуте становище

Якщо карта Блазень випадає в перевернутому положенні, то в справах людини, на яку ворожать, з’являться сумбур і плутанина. Безвідповідальність і розхлябаність будуть заважати йому досягти успіху в діяльності і унеможливлять отримання прибутку.

Перевернутий Блазень у фінансовому розкладі вкаже на майбутні незаплановані витрати та збитки. Це можуть бути витрати на дітей, програш в азартні ігри чи навіть дрібні крадіжки. Найчастіше карта перевернутого Блазня характеризує утриманця та мота, який не вважає за потрібне заробляти та економити гроші.

У розкладах на здоров’я може йтися про людей із психічними відхиленнями та про хворих дітей.

Блазень: Значення картки дня

Якщо людині як картку дня випав Блазень, то вона має дуже багато нових і цікавих справ. Доведеться імпровізувати, багато жартувати, бути ініціатором та першопрохідником. У цьому немає нічого поганого, адже іноді так корисно знову відчути себе безтурботною дитиною, яка сприймає життя як веселу гру.

Протягом дня потрібно уникати упередженості оцінок та відсталості. Для того, щоб день склався добре, потрібно підходити до всіх справ творчо та з ентузіазмом. Не страшно, якщо доведеться розпочинати роботу заново.

Позитивна енергетика дня дозволить упоратися зі справами без особливих труднощів та перешкод. Новаторський підхід, радість нових починань дозволять отримати задоволення від роботи, і від виконання повсякденних домашніх обов’язків. В особистому житті не завадять романтика, незвичайні подарунки, сюрпризи та компліменти.

Блазень: Порада карти

Карта Блазень, що випала в розкладі як порада, рекомендує людині бути щирою, доброю, відкритою і спонтанною. Щоб розпочати нове життя, потрібно стати вільним, і в першу чергу це має бути свобода від самого себе.

Яка б не була ситуація, Блазень не повинен боятися бути смішним і дурним. Нехай він робить необдумані вчинки, це не заважає йому просуватися своїм шляхом.

Щоб стати успішним, потрібно скинути з себе непотрібну відповідальність та страхи за себе та своє майбутнє. Пора стати дитиною: веселою, наївною, трохи дурною. Якості дітей допоможуть вирішувати всі проблеми легко та граючи, інтуїтивно знаходити вирішення найзаплутаніших питань та швидко просуватися на шляху до нового безхмарного життя.

Блазень: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
БлазеньТуз жезлів
Небезпека
Туз кубків
Шкідливі звички
Туз мечів
Погана ідея
Туз пентаклів
Легкі гроші
Чарівник
Погана ідея, божевілля
Король жезлів
Криза середнього віку
Король кубків
Друг зі шкідливими звичками
Король мечів
Мстивий друг
Король пентаклів
Невдача у справах
Жриця
Несподіване відкриття
Королева жезлів
Ігнорування правил
Королева кубків
Зустріти благородну жінку
Королева мечів
Божевільна жінка, безплідність
Королева пентаклів
Зайві витрати, дурість
Імператриця
Несподівана вагітність
Лицар жезлів
Шалена ейфорія
Лицар кубків
Незріла пропозиція
Лицар мечів
Конфлікт із дитиною
Лицар пентаклів
Проблеми із фінансами
Імператор
Слабке керівництво
Паж жезлів
Ігнорування навчання
Паж кубків
Спокушання
Паж мечів
Злість
Паж пентаклів
Покинута освіта
Жрець
Пошук розуміння, щирість
Двійка жезлів
Сп’яніння владою
Двійка кубків
Сильний потяг
Двійка мечів
Втеча від реальності
Двійка пентаклів
Психічні недуги
Закохані
Довіра, гармонія
Трійка жезлів
Вам потрібен хороший керівник
Трійка кубків
Застілля
Трійка мечів
Зрада
Трійка пентаклів
Погане самопочуття
Колісниця
Некерована ситуація
Четвірка жезлів
Безлад у думках
Четвірка кубків
Погане самопочуття
Четвірка мечів
Травма
Четвірка пентаклів
Надмірна економія
Сила
Некерована сила
П’ятірка жезлів
Будьте обережнішими зі словами, вони можуть поранити інших
П’ятірка кубків
Безвідповідальна людина, поневіряння
П’ятірка мечів
Агресія, сварка
П’ятірка пентаклів
Відсутність стимулу
Путівник
Порожня боротьба
Шістка жезлів
Сліпе дотримання чиїхось вказівок
Шістка кубків
Повернення на батьківщину
Шістка мечів
Втеча від проблем
Шістка пентаклів
Безглузда витрата коштів
Фортуна
Раптові звістки
Сімка жезлів
У вас багато ворогів
Сімка кубків
Втрата розуму
Сімка мечів
Хтось сильно приховує свою недосвідченість
Сімка пентаклів
Не варто вкладати ні в що гроші
Правосуддя
Проблеми із законом
Вісімка жезлів
Психологічні проблеми
Вісімка кубків
Злидні
Вісімка мечів
Докори совісті
Вісімка пентаклів
Небажання розвиватися
Повішений
Глухий кут
Дев’ятка жезлів
Все пущено на самоплив
Дев’ятка кубків
Дрібні проблеми
Дев’ятка мечів
Розпач, безладність
Дев’ятка пентаклів
Нехтування багатством
Смерть
Радикальні зміни
Десятка жезлів
Все залежить не від вас
Десятка кубків
Зустріч із родичами
Десятка мечів
Нехтування здоров’ям, необхідне лікування
Десятка пентаклів
Повернення блудного родича
Помірність
Удача та дорослішання
Диявол
Брехня, вороги
Вежа
Проблеми через неуважність
Зірка
Знак згори
Місяць
Залежність
Сонце
Слава, шана
Суд
Виступ на публіці
Світ
Поїздка
Езотерика
Додати коментар