Сонник охоронець приснився. До чого сниться охоронця у сні бачити.

До чого сняться бодігард, охоронець – сучасний сонник

Якщо сниться охоронець, то сновидіцю загрожує небезпека. В якості підтримки і захисту слід звернутися до перевіреного в складних ситуаціях людині. І зробити це треба відразу, як тільки ви відчуєте загрозу, що насувається, тоді вона може вас оминути. Ваше підсвідомість підкаже, про що йде мова.

Той, хто не бачить у сні власного бодігарда (охоронця), але знає, що він завжди десь поруч, живе в постійному занепокоєнні про день завтрашній. Більш того, майбутнє хвилює його не тільки в найближчих планах, але аж до самого смертного години. Якщо ви побачили такий сон, то вам слід заспокоїтися, бо немає причин для таких хвилювань, інакше ви відчуєте себе раніше, ніж ця сама смертна година настане за розкладом зверху.

Якщо ви побачили уві сні вбитого, пораненого або просто сплячого охоронця, то ваша пильність ослабла. Сон закликає вас не розслаблятися, щоб не опинитися у вкрай ризикованій ситуації без підготовки.

Сниться, що ви збираєтеся когось охороняти – значить, вам самим в житті не потрібна чужа охорона, ви маєте достатньо мужності, щоб обійтися своїми силами при будь-якої небезпеки.

Побачити в ролі бодігарда в сновидінні себе – значить, саме ви, і ніхто інший, зможете надати підтримку в потрібну хвилину близькій людині, ризикнувши власним благополуччям.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар