Що означають однакові цифри на годиннику?

одинакові цифри на годиннику

Цифри на годиннику показують час, але багато бачать знак Вищих сил. Мова йде про парних числах, «застиглих» на циферблаті.

Тому що світ — тонка матерія. Існують ще світи, з якими відьми і чаклуни можуть зв’язуватися. Медіуми виходять на зв’язок з потойбічним. Аналогічна ситуація відбувається, коли числа приковують нашу увагу. Якщо це не разовий захід, а постійний «бачення» парних символів, то вам збираються повідомити новину.

Будьте уважними до незвичайних знаків, щоб не пропустити сигнал, здатний змінити земне існування. Всі пам’ятають фільм «23» з Джимом Керрі, така ж історія і в реальному житті. Цифри на годиннику застигли в 10:10 або 23:23? Читайте трактування. Все, що з нами відбувається — не просто збіг. Покладайтеся на інтуїцію і числа. Явище ще називається Ангельська нумерологія. Вважається, що з допомогою чисел з нами кажуть Охоронці.

Цифри на годиннику: що кажуть експерти — нумерологи

Початок нового дня, у той час як цифри на годиннику показують 00:00, вітаємо. Ви енергетично наповнену посудину. Досягти повного ототожнення зі Всесвіту — не просто. Але вам вдалося. Ви розслаблені тілом і м’які. Опівночі — завершення циклу дня, побачивши це позначення на годиннику, можете приготуватися до нової дороги і зовсім нового шляху в житті. Доведеться опинитися на роздоріжжі. У цьому випадку важливо не жити забобонами і залишити негативне мислення. З моменту ви починаєте писати нову історію життя. 12 годин ночі — чистий аркуш, коли програми оновлені.

А якщо погляд впав на 01:01, то це червоний знак для душі. Вірніше, ви в гонитві за матеріальним, забули про духовну складову. Побудьте на самоті, сконцентруйтеся на внутрішньому наповненні. Розберіть думки, розкладіть по поличках ідеї. Структурувавши свідомість, ви дасте душі новий імпульс для розвитку. Мисліть позитивно. В цей же русло направляйте емоції.

Прокинулися вночі, а цифри на годиннику застигли в позиції 02:02? Ви повинні чекати підтримки. Число 2 в нумерології відноситься до циклу Місяця. Людина часто сумнівається і вагається, але він сильно схильний до впливу сім’ї та інших близьких людей. Такий час на годиннику можна трактувати як передумову до утворення дружнього тандему. Доля почне зводити вас з правильними людьми. Не відмовляйтеся від знайомств, ходіть на зустрічі. В результаті ви відкриті, це важко не помітити. Користуйтеся душевним світлом, щоб запалювати інші серця.

Люди з розвиненою і сильною інтуїцією можуть помічати такі цифри на годиннику — 03:03. Цілком віддавайте себе в руки Вищої матерії і йдіть на її голос. Беріть човен і вперед, плисти за течією. Боятися не потрібно. Все старе, було новим. Тому, щоб відкрити талант або відчути вірний напрям, треба слухати себе і свої думки. 3 будинок в астрології відповідає за комунікації, поїздки. Тому, радимо не сидіти на місці, а вести активне соціальне життя. Щоб змінити світ, потрібно почати змінюватися самому.

що означають однакові цифри на годиннику

На годиннику 05:05? Рішення прийде. Не думайте про погане. Схоже радикальні зміни неминучі і зараз настав період, коли вони потрібні. Не впадайте в меланхолію, краще мати тверезу голову і ощадливе ставлення до подій.

Ви побачили, як стрілка годинника підійшла до цифри 06:06? Слухайте совість, будьте морально спокійні і стримані. Подумайте над вчинками. Що ви зробили не так? І як це виправити? Що примітно, все вийде і удача повернеться!

Щаслива 7 випадає навіть на годиннику. Час 07:07 — відмінний знак. Вас поцілувала удача! Заповітне бажання збудеться. Палко бажаєте любові? Скоро вона прийде. А там і до загсу недалеко.

8 будинок астрології пов’язаний з фінансовими потоками. Це чисто матеріальна сторона світу. Тому, побачивши цифри на годиннику 08:08, слід уважно вибирати бізнес — партнерів. Знайомтеся з людьми, які допоможуть стати успішніше і багатше!

Час 09:09 — роздум філософського плану. Проаналізуйте минуле і сьогодення. Може бути, десь би ви вчинили інакше. Але є шанс модернізувати. Знайдіть пріоритети і йдіть в цьому напрямку.

Добрий ранок, 10:10 на годиннику! Але краще не ризикувати. Залишіться вдома. День обіцяє невеликі сутички.

11:11 — ви витягли щасливу карту. Залишилося дочекатися завершення ділового контракту, і пожинати плоди. Так пахне успіх, вірніше нове Я.

Цифри на годиннику, які вишикувалися в комбінацію 12:12 приведуть в життя нової людини. Зустріч змінить вас зсередини. Все, що було важливим, перестане грати роль. Ви пізнаєте себе інакше, але це не погано. Це знак матеріальної стабільності. Готуйтеся до багатообіцяючого союзу.

В 13:13 краще себе стримувати. Хочеться злитися, кричати і всіх лаяти. Але спробуйте не робити цього. Негатив руйнує почуття задоволеності. Висновок — прибрати погане і навчитися контролювати внутрішній стан.

Побачили 14:14? Пора міняти обстановку! Вирушайте в подорож. Нехай вид з вікна трохи зміниться. Нові місця і зустрічі дадуть струс і розуміння, що робити далі.

Цифри на годиннику показують 15:15. Час варто присвятити домочадцям, які у вас сильно потребують. Станьте їх локомотивом і не відгороджуйтеся від їх проблем.

Цифри 16:16 несуть постулат про егоїзм. Не можна лише брати, треба вміти і віддавати!

Подивилися на телефон, а там 17:17? Спілкування принесе матеріальну нагороду. Більше працюйте, бачите переговори, і все вийде.

Неприємне поєднання, але 18:18 — час, коли потрібно відпускати. У вашому житті є такий агнець. Його спілкування носить корисливий характер. Дружите з тими, хто цінує. Думка зрозуміла?

7 годин вечора, а на годиннику це виглядає, як 19:19. Вищі сили закликають до раціональності. Ви яскравий і харизматичний чоловік, але ось здорового глузду не вистачає.

Вірте в людей і отримуйте їх підтримку. Знак «прописаний» в комбінації — 20:20.

В 21:21 інтуїція вимагає змін. Прийміть рішення. Довго сумніваєтеся.

Непослідовна поведінка може вилитися в ряд проблем. Врахуйте це, коли годинник покажуть 22:22. Розраховуйте на свої сили. Не треба брати на себе те, що не витримаєте.

23:23 — пора спати, тобто зупинитися. Згадайте вчинки. Може бути, ви когось звинуватили попало? Перегляньте поведінку, і внесіть корективи.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар